جمعه جذاب آموزشی در دارالفنون همراه خانواده

به گزارش سایت دارالفنون، نشست حضوری مهارت آموزان آکادمی یاسان به همراه خانوده های ایشان به میزبانی مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شد.

بر اساس این گزارش آکادمی آموزشی یاسان که در زمینه آموزش فناوری های رایانه ای برای مقاطع مختلف تحصیلی فعالیت می نماید، نشست یک روزه آموزشی خود برای مهارت آموزان را در قالب کلوب کدنویسی در این بنای تاریخی برگزار کرد.

حضور و برنامه ویژه برای خانواده ها شامل بازدید از بخش های مختلف مدرسه وجه تمایز این نشست با دیگر برنامه های آکادمی بود که مورد استقبال مسئولین آکادمی، مهارت آموزان و خانواده ها قرار گرفت.

بخشی از روش آموزشی این آکادمی را در زیر مطالعه می کنید:

«در حال حاضر آموزش رایانه در مقاطع مختلف تحصیلی در اکثر مدارس با مشکلاتی مواجه است که فقدان یک ساختار آموزشی یکپارچه و وابستگی آموزش به معلم از مهمترین دلایل بروز این اشکالات به شمار می­آید. تنها راه حل برای اجتناب از بروز چنین مشکلاتی پیاده سازی و استقرار یک سیستم آموزشی متمرکز و یکپارچه به خصوص در مجتمع های آموزشی می­باشد. آکادمی یاسان موفق شده است با تکیه بر تجارب چندین ساله در زمینه آموزش رایانه در مقاطع مختلف تحصیلی سیستمی یکپارچه برای آموزش رایانه در مقاطع مختلف تحصیلی طراحی کرده و در آن تمام نیازهای آموزشی دانش آموزان را پوشش دهد. آکادمی یاسان برای آموزش در دبستان بر مفاهیم خاصی تأکید دارد، این مفاهیم با ارزیابی تئوری ها و روش های مطرح روز دنیا به طور مدام در حال بهبود هستند.»

جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با برنامه های این آکادمی به آدرس http://yasanacademy.ir مراجعه کنید.

مدرسه تاریخی دارالفنون آمادگی دارد میزبان کلاس ها و برنامه های تربیتی و آموزشی نهاد ها و مراکز مختلف باشد....

نظر شما