اخبار

فناوری های آموزشی، از گذشته تا کنون

با مشارکت مدرسه تاریخی دارالفنون و دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، سیر تحولات فناوری های آموزشی از گذشته تا امروز در قالب یک نمایشگاه برای بازدید عموم به نمایش درخواهد آمد.

 

زمینه سازی برای حضور دانش آموزان تهرانی در مدرسه تاریخی دارالفنون

به گزارش سایت دارالفنون، با مشارکت و همکاری معاونت پرورش و فرهنگی ادارات کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان های استان تهران از سال تحصیلی جدید دانش آموزان استان تهران ضمن حضور در این بنای تاریخی و آشنایی با میراث گران بهای تعلیم و تربیت ایران، از ظرفیت های فرهنگی، تربیتی و آموزشی این مدرسه استفاده خواهند کرد.

برگزاری نشست مشورتی بررسی اساسنامه پیشنهادی مدرسه تاریخی دارالفنون

به گزارش سایت دارالفنون، روز شنبه ۹ شهریور ۹۸ و با حضور مشاوران رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و جمعی از صاحب نظران اساسنامه پیشنهادی مدرسه تاریخی دارالفنون بررسی شد.

بازدید از مدرسه تاریخی دارالفنون هدیه ویژه برگزیدگان جشنواره هنری

به گزارش سایت دارالفنون مرکز فرهنگی_هنری افق وابسته به آستان مقدس امامزاده اسماعیل شهرستان شهریار در اقدامی شایسته به پاس نکوداشت برگزیدگان دومین جشنواره هنری قلم که در رشته‌های نقاشی، طراحی، خوشنویسی و فلسفه هنر برگزار شده است، بازدید از اماکن تاریخی شهر تهران را به عنوان بخشی از جوایز جشنواره قرار داد.

شهید امیرکبیر، نقطه اشتراک دارالفنون و شهر تاریخی کاشان

به گزارش سایت دارالفنون مدرسه تاریخی دارالفنون با اداره گردشگری و میراث فرهنگی و مجموعه باغ فین کاشان زمینه گردشگری همکاری مشترک خواهند داشت.

همکاری شهرداری بامدرسه تاریخی دارالفنون

به دعوت ریاست مدرسه تاریخی دارالفنون، شهردار ناحیه ۲ منطقه ۱۲تهران و هیئت همراه و مدیربافت تاریخی و امکان گردشگری منطقه ۱۲ ازمجموعه تاریخی دارالفنون بازدید نمودند.

ضرورت تاسیس مرکز آموزش بین المللی سازمان پژوهش در مدرسه دارالفنون

به گزارش سایت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بر ضرورت تاسیس مرکز آموزش بین المللی در مدرسه تاریخی دارالفنون تاکید کرد.

بازدید تور گردشگری از مدرسه تاریخی دالفنون

به گزارش سایت دارالفنون در روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۵/۲۴  تعداد بیش از ۵۰ گردشگردرغالب تورتهرانگردی با هماهنگی شهرداری منطقه ۱۲ ازمجموعه تاریخی وفرهنگی دارالفنون بازدید به بعمل آوردند.در این بازدید که از ساعت ۹ صبح آغاز شدابتدا میهمانان به استماع توضیحات جناب آقای بهرامی ریس مدرسه دارالفنون و راهنمای گروه درباره تاریخچه تاسیس مدرسه وبانی اصلی آن (امیرکبیر) پرداختند وسپس از بخشهای مختلف بازدید کردند

بازنگری و باز تولید آیین نامه اجرایی مدارس

به درخواست دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش نشست بازنگری و باز تولید آیین نامه اجرایی مدارس با حضور نمایندگان معاونت ها، مراکز و سازمان های تابعه وزارت آموزش و پرورش، روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸ به میزبانی مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار گردید.

مسعود بهرامی رییس مدرسه تاریخی دارالفنون شد

به گزارش سایت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حکمی مسعود بهرامی را به عنوان رییس مدرسه تاریخی دارالفنون منصوب کرد.

Pages