اخبار

تشخص بخشی به هویت دارالفنون در اولویت برنامه‌های این مدرسه قرار گیرد

اولین شورای برنامه‌ریزی مدرسه‌ی تاریخی دارالفنون با رویکرد برنامه‌ریزی و تشخص بخشی به ماهیت فعالیت‌های این مدرسه تشکیل شد.

مطالعات و آزمایش های فنی - مهندسی گامی بزرگ برای مرمت و بهسازی مدرسه تاریخی دارالفنون

به منظور شناسایی و ارزیابی زیر سطحی مدرسه دارالفنون و تعیین شاخص ها و ضرورت های بهسازی بنا، انجام مطالعات ژئوفیزیک ، ژئوتکنیک و مقاومت مصالح در دستور کار قرار گرفته است.

کارایی، اثربخشی و بهره‌وری شاخص‌های تعریف عملکرد خوب هستند

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی معتقد است اهمیت ارزیابی عملکرد افراد در یک سازمان باید چراغ هدایت آن سازمان در رسیدن به اهداف آینده باشد.

مسئولیت تولید محتوای پیش‌دبستانی ها با سازمان پژوهش است

 

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به محتوای پیش دبستان و مهدکودک ها بیان داشت: مسئولیت تولید محتوا برای این بخش مهم با سازمان پژوهش است.

آیین رونمایی از «تازه‌های نشر برنامه درسی» در مدرسه تاریخی دارالفنون

«تازه‌های نشر برنامه درسی» سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی رونمایی و از کارمندان نمونه سازمان تقدیر شد.

دارالفنون میزبان آثار برگزیده جشنواره ""فردا""

سی و هشتمین جشنواره فرهنگی - هنری دانش آموزان سراسر کشور با عنوان ""فردا"" از مدرسه تاریخی دارالفنون مقابل لنز شبکه تلوزیونی امید قرار گرفت.

برگزاری نشست "واکاوی سند ۲۰۳۰ از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" به زمان دیگری موکول شد

بنا بر تأکیدات رییس جمهور و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و در خصوص رعایت حداکثری پروتکل‎های بهداشتی  و ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع، برگزاری نشست "واکاوی سند ۲۰۳۰ از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" به زمان دیگری موکول شد.

امیر کبیر هم به پویش #من_هم_ماسک_میزنم پیوست

مدتی است که ایران اسلامی گرفتار بیماری کرونا است و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی امکان بازدید عمومی و فعالیت های جاری مقدور نیست.

Pages