تا دقایقی دیگر....

به گزارش سایت دارالفنون،هفدهمین ""جشنواره کتاب رشد"" عصر سه شنبه ۱۹ آذر ماه ۹۸ در مدرسه تاریخی دارالفنون به کار خود پایان می­ دهد.

بر اساس این گزارش در این مراسم که از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار خواهد شد، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر ذوعلم، معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ارائه گزارش دکتر فیاضی، مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و دبیر هفدهمین جشنواره کتاب رشد، بر پایی نمایشگاه جانبی و تقدیر از برگزیدگان بخش های اصلی اختتامیه هفدهمین جشنواره کتاب رشد خواهد بود.
گفتنی است جشنواره کتاب رشد به منظور ساماندهی و جهت‌دهی به کتاب‌های آموزشی برگزار می شود که توسط بخش خصوصی تولید می‌شوند و می‌توانند به بسته‌های یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ورود پیدا ‌کنند. از این طریق است که سازمان پژوهش با کمک بخش خصوصی در جهت تأمین مکمل‌های آموزشی عمل می‌کند.

جشنواره کتاب رشد در حوزه‌هایی مانند داستان، شعر، ریاضی، فیزیک و غیره برگزار می‌شود و در هفدهمین دوره که در سال جاری برگزار شده است ۲۷ گروه علمی و ادبی در جشنواره حضور دارند که کتاب‌ها و تنوع حوزه‌های آموزشی به آن ویژگی خاصی بخشیده است.امسال حدود ۱۱۳۰ ناشر در طرح ساماندهی شرکت کرده‌اند که ۵۰۰ ناشر به جشنواره راه پیدا کرده‌اند.

نظر شما