کلاس درس دوره دکتری

مدرسه تاریخی دارالفنون، میزبان استاد علی‌اکبر فرهنگی "چهره ماندگار مدیریت رسانه" و جمعی از دانشجویان دوره دکترای تخصصی ایشان بود.

به گزارش سایت دارالفنون، استاد علی‌اکبر فرهنگی، استاد برجسته دانشگاه و چهره ماندگار مدیریت رسانه، کلاس درس دوره دکترای تخصصی مدیریت رسانه خود را در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار کردند.
بازدید از بخش های مختلف کلاس، نواختن زنگ میراثی مدرسه به دست استاد فرهنگی و شنیدن خاطرات استاد از برگزاری امتحانات نهایی سال ششم ابتدایی ایشان در مدرسه تاریخی دارالفنون، مقدمه برگزاری کلاس بود که مورد استقبال دانش جویان قرار گرفت.
دکتر علی اکبر فرهنگی در سال ۱۳۲۱ در شهر طالقان به دنیا آمد. ایشان تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در کنار اساتید گران قدری چون مرحوم جلال آل احمد و دکتر خسرو فرشیدوند در شهر تهران گذراند و برای ادامه تحصیل وارد مدرسه عالی بازرگانی تهران شد. وی تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه جامعه شناسی در دانشگاه تهران به پایان رسانده و دوره دکترای تخصصی خود را در رشته مدیریت از مدرسه علوم رفتاری و کاربردی و رهبری آموزشی دریافت نمود. چهره ماندگار مدیریت کشور به این درجات علمی بسنده نکرده و دکترای دوم خود را در زمینه ارتباطات از دانشکده ارتباطات دانشگاه اوهایو اخذ کرد. فوق دکترای ارتباطات سازمانی آخرین مقصد تحصیلی ایشان در امریکا بود.
عضویت در هیات علمی دانشگاه تهران،مدرسی مرکز آموزش مدیران دولتی، سازمان مدیریت صنعتی و مرکز آموزشهای دیپلماتیک وزارت امور خارجه، مدرسی دانشگاه اوهایو، مدیر گروهی جامعه شناسی دانشگاه الزهرا و استادیار مدعو مدرسه عالی بازرگانی بخش از سوابق ایشان است.
"تکنولوژی و تکامل فرهنگی"، "اصول مدیریت"، "ارتباطات انسانی"، "مدیر بازار"، "ارتباطات غیر کلامی"، "تنش در محیط کار" و "مدیریت تحقیق و توسعه وزارت معادن و فلزات" آثاری است که به دست استاد علی‌اکبر فرهنگی به رشته تحریر درآمده است.

نظر شما