ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند...

مدرسه تاریخی دارالفنون، شهادت امیرِ کبیرِ مقاومت و ایستادگی سردار حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت عرض می نماید.

آری! تاریخ بهترین گواه و شاهد است که هرگاه  بزرگ مردی اینچنین در بلندای اقتدار و عزت یک ملت بیاستد، چشم شوم بدخواهان و بداندیشان تاب درخشش و روشنایی نخواهد آورد. خصم دست به کار خواهد شد.

این رسم زمانه ی نامردان است.

ولی کور خوانده اند. خورشید خاموش نخواهد شد. علی علیه السلام را از خلافت دور کردند. کاروان حسین علیه السلام را به خاک و خون کشیدند. مشک عباس علیه السلام را پاره کردند و علمش را به زمین انداختند. رگ دست امیر کبیر را زدند. بهشتی­ ها، رجایی ها، همت ها، باکری ­ها، تهرانی مقدم ها و حجی ها را به خیال خام خود از سر راه برداشتند. چه شد. نشد که نشد. ""سُنَّةَ مَن قَدْ أَرْسَلْنَا قَبْلَکَ مِن رُّسُلِنَا وَلاَتَجِدُ لِسُنَّتِنَا تَحْوِیلاً- اسراء ۷۷"" بنا نیست بشود. این سنت خداست.

حاج قاسم سلیمانی، سردار رشید اسلام بود و مقتدر و سربلند ایستاد و ایادی کفر و استکبار را یک به یک کنار زد و در بزنگاهی که خدایش اراده کرد، به تعبیر زیبای رهبر فرزانه انقلاب: ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهرش را در آغوش گرفتند.

حال نیز این سنت الهی جاری و ساری است. بزرگ مردان دیگری علم را برخواهند داشت و نهضت مقاومت راه خود در مقابل ستیزه جویی دشمن را تا پیروزی نهایی به رهبری امام منتظَر ادامه خواهد داد. ان شا الله...

نظر شما