«نشست یاران گام دوم انقلاب»

«نشست یاران گام دوم انقلاب» توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی یکشنبه ۲۰ بهمن در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار می شود.

 به گزارش سایت دارالفنون، در آستانه طلیعه درخشان سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تجلی دین باوری و ظلم ستیزی، نگاه ها را معطوف افقی تابناک و منتهایی بی انتها تا ظهور عادل عدالت گستر جهانی دوخته ایم و اهتزاز پرچم اسلام را با الهام از شعائر عظیم انقلاب اسلامی توسط آزادگان عالم، به تماشا نشسته ایم و این دستاورد های بزرگ از بینشی عمیق و رویکردی ممتاز در تجلی مردم سالاری دینی و نقشی ماندگار از همراهی و همدلی مردم سربلند کشور است.

به شکرانه این موهبت عظیم الهی و در مسیر گام دوم انقلاب با هدف بهره گیری از زلال منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ترسیم نقشه راه و به منظور تبیین فرازهای ژرف و عمیق این بیانیه در تقارن با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و استغنای رویکردها و عملکردها از آموزه های بلند نگارش شده در این متن مترقی، «نشست یاران گام دوم انقلاب» را با حضور همکاران سازمان و جمعی از اندیشمندان و صاحب نظران در فضایی صمیمانه برگزار نماید.

«نشست یاران گام دوم انقلاب» روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۵ با حضور صاحب نظران و اندیشمندان فعال در این حوزه در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار خواهد شد.

نظر شما