افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد در مدرسۀ دارالفنون

به گزارش وب سایت مدرسۀ دارالفنون، مراسم افتتاحیۀ چهل و ششمین دورۀ جشنواره بین المللی فیلمهای آموزشی رشد، جمعه ۹۵/۸/۱۴ در مدرسۀ تاریخی دارالفنون برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان در جلسه شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد با تاکید بر نامه ریزی مناسب به منظور شرکت حداکثری مسئولان، کارشناسان تعلیم و تربیت، هنرمندان، صاحب نظران، افزود: هدف صِرفِ برگزاری جشنواره نیست، بلکه هدف اصلی استفاده از این ظرفیت در راستای اهداف تربیتی و برنامه درسی ملی است.

وی با اشاره به برخی نقایص گزارش شده از جشنواره سال گذشته، افزود: باید با برنامه ریزی مناسب تلاش کرد نقایص برطرف تا مدعوین با رضایت و خاطری خوش سالن را ترک کنند.

معاون پژوهشی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر ضرورت چک لیستی از اقدامات و فعالیت هایی که قبل، حین و بعد از جشنواره باید انجام گیرد، اضافه کرد: باید فرصتی ایجاد شود تا نیروی های جوان وتازه نفس نیز وارد عرصه نقد و ارزیابی فیلم های جشنواره شوند.

وی ارزیابی روزانه برنامه ها را سبب شناسایی زود هنگام مشکلات و نارسائی و رفع به موقع آن ها دانست و اضافه کرد:

اطلاع رسانی به موقع و دعوت رنگین کمانی از چهره های سرشناس و آشنا با مسائل تعلیم و تربیت و برگزاری جلسات نقد فیلم، بسیج دانش آموزی، اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می تواند به غنای برنامه ها کمک کند.

ما را در اینستا گرام دنبال کنید :  darofonoon_amirkabir@

    کانال تلگرام :   telegram.me/darolfonoon_amirkabir    

    

نظر شما