پیام تسلیت رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
من المؤمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر
رحلت ناگهانی رییس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضرت آیةالله هاشمی رفسنجانی رحمةالله علیه، یقینا ضایعه ای بزرگ برای کشور و فقدانی غیر قابل جبران برای انقلاب اسلامی است. نام آیةالله هاشمی در جای جای تاریخ انقلاب اسلامی همراه با رشادت، صلابت، ایثار و پیشتازی می درخشد. آن مرحوم در عرصه های مختلف از ارکان انقلاب اسلامی و حواریون امام راحل رضوان الله تعالی علیه و همراه و یار وفادار رهبری معظم انقلاب بشمار می آمدند.
به پاس مجاهدت ها و خدمات ماندگار آن فقید سعید، که سفر ابدی ایشان با سالگرد ارتحال حضرت معصومه سلام الله علیها مقارن گشته، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران و علوّ درجات و هم جواری با شهیدان و امام شهیدان مسألت نموده و این مصیبت را به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیةالله العظمی خامنه ای مد ظله العالی، ملت حق شناس ایران، حوزه های علمیه، مجامع دانشگاهی و خانواده و بازماندگان سوگوار ایشان تسلیت عرض می نمایم.
در خاتمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی، سربلندی و سرفرازی آحاد ملت ایران را تحت زعامت مقام معظم رهبری که از آرزوهای همیشگی مرحوم آیةالله هاشمی رفسنجانی رضوان الله علیه بود، را از درگاه حضرت حق تعالی مسألت می نماییم. إنّه مولانا، فنعم المولی و نعم النصیر

غروب نوزدهم دی ماه یکهزار و سیصد و نود و پنج مصادف با سالروز قیام مردم قم
محی الدین بهرام محمدیان

نظر شما