بازدید دانش آموختگان دانشگاه جامعه المصطفی(ص) از مدرسه دارالفنون

به گزارش وب سایت مدرسۀ دارالفنون، دانش آموختگان دانشگاه جامعه المصطفی(ص) قم  که به دعوت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برای شرکت در برنامه « سازمان و یک روز با درهای باز » به تهران آمدند. عصر روز یک شنبه ۹۵/۱۲/۸ از مدرسه دارالفنون بازدید کردند.

این گزارش به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و دبیر اجرایی طرح "سازمان و یک روز با درهای باز"می افزاید: هیجدهمین برنامه این طرح با حضور دانش آموختگان جامعه المصطفی(ص) از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۸ اسفند ماه آغازشد. شرکت کنندگان در این بازدید، ضمن استماع سخنان ریاست محترم سازمان پژوهش ، با فعالیت های سازمان از جمله تولید مجلات رشد، فرایند تدوین کتاب های درسی، اعتبار بخشی، ویراستاری، فعالیت های هنری، چاپ و توزیع آشنا شدند.

دانش آموختگان دانشگاه جامعه المصطفی(ص) بعد از شرکت در این برنامه جهت بازدید از اولین بنای آموزشی در تاریخ آموزشهای مدرن ایران به مدرسۀ تاریخی فرهنگی دارالفنون آمدند و از نزدیک با تاریخچه شکل گیری دارالفنون و انگیزه های بانی نیک اندیش ایجاد آن یعنی میرزا تقی خان امیرکبیر آشنا شدند ، شرکت کنندگان پس از استماع سخنان ابوطالب حافظی مدیر دارالفنون و دیدن فیلم مستند دارالفنون ، از نمایشگاه های ایجاد شده در دارالفنون دیدن کردند.

  • ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
  •    تلگرام :          darolfonoon_amirkabir
  • اینستاگرام :          darolfonoon_amirkabir

 

نظر شما