پیام به مناسبت عروج شهادت‌گونة دانشجومعلم مهاجر نجف عبداللهی

دورة دفاع مقدس بود، بسیاری از دانشجویان مراکز تربیت معلم مشتاقانه به میدان جهاد می‌شتافتند و با مدال شهادت به شهر و دیار خود برمی‌گشتند. در صندلی خالی این شهیدان یک دسته گل و یک چفیه بود و یک نوشته‌ای که، "سلاحت بر زمین نخواهد ماند و سنگر تو را بی سنگربان نمی‌گذاریم". امروز واقعة هجرتِ شهادت‌گونة، دانشجو معلم دانشگاه تربیت معلم پردیس شهید مدرس ایلام، نجف عبداللهی خاطرة آن شهادت‌ها را برایم تداعی کرد.

هجرت ابدی دانشجوی انقلابی و آمادة خدمت جهادی از دیار آذربایجان، دیار مجاهدان عاشورایی، سرزمین باکری‌ها، اهل ورزقان، هم‌ولایتی ستارخان در حال آواربرداری و کمک به هموطنان کردزبان سرپل ذهاب در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان از این دارد که "همه جای ایران سرای من است" و خدمت بی منّت نه شعار، بلکه شعور مردان و زنان دلباختة انقلاب اسلامی است و هر روز پرافتخارتر از دیروز پژواک جهانی خواهد یافت.

ضمن تسلیت و تبریک، عروج شهادت‌گونة این دانشجو معلم عزیز از درگاه خداوندی برای خانوادة سوگوار ایشان صبر و اجر مسألت می‌نمایم و برای تمام دوستان، هم‌کلاسی‌ها و هم‌شهری‌های خودم و ایشان توفیق دوام راه این اسوة عینی در خدمت را آرزو می‌کنم.

خداوند این جوان عزیز را در جوار جوان عاشورایی مهمان فضل و رحمت خود بگرداند. انّه مجیب الدّعا

 

۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶

محی‌الدین محمدیان

نظر شما