بازنگری و باز تولید آیین نامه اجرایی مدارس

به درخواست دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش نشست بازنگری و باز تولید آیین نامه اجرایی مدارس با حضور نمایندگان معاونت ها، مراکز و سازمان های تابعه وزارت آموزش و پرورش، روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸ به میزبانی مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار گردید.

در ابتدای این نشست مسعود بهرامی ضمن خیر مقدم به حضار و ابلاغ سلام حجت الاسلام و المسلمین دکتر ذوعلم معاون محترم وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، از حضور حضور ارزشمند دکتر نوید و همکارانشان در دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش در این مدرسه تقدیر و تشکر به عمل آورد.

رییس مدرسه تاریخی دارالفنون با معرفی مختصری از مدرسه و ظرفیت های تربیتی، فرهنگی، میراثی و آموزشی مدرسه خواستار ارائه پیشنهادات و نظرات و کاربردی حضار برای اعتلای بیش از پیش این بنای تاریخی شد.

همچنین دکتر نوید ادهم دبیر کل محترم شورای عالی آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از برگرازی این جلسه در چنین فضای فرهنگی و تربیتی و تشکر مدیریت و کارکنان مدرسه، راهبرد اصلی مدرسه تاریخی دارالفنون را ارائه تصویری روشن از هویت تاریخی و گذشته این مرز و بوم به نسل جدید عنوان کرد.

وی با اشاره به تاریخ تمدن کهن ایران اسلامی یکی از مخاطراتی که نسل امروز را تهدید می کند، انقطاع از هویت تاریخی و میراثی گذشته دانست و معرفی این گنجینه گران بها به نسل جدید را وظیفه آموزش و پرورش عنوان کرد.

در ادامه حضار به دستور جلسه و بررسی موضوعات تخصصی پرداختند.

 

 

نظر شما