فناوری های آموزشی، از گذشته تا کنون

با مشارکت مدرسه تاریخی دارالفنون و دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، سیر تحولات فناوری های آموزشی از گذشته تا امروز در قالب یک نمایشگاه برای بازدید عموم به نمایش درخواهد آمد.

 

به گزارش سایت دارالفنون، طی نشستی که به منظور بررسی روش های همکاری دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شد، مقرر گردید طی برنامه ای مشترک، بخشی از فضای مدرسه به نمایشگاه فناوری های آموزشی که از گذشته در مدارس استفاده می شده است اختصاص یابد و سیر پیشرفت این فناوری ها در مدارس تا به امروز در معرض دید عموم قرار گیرد.

همچنین اختصاص بخشی از ظرفیت مجلات رشد به معرفی برنامه ها و فعالیت های دارالفنون، برگزاری نشست‌های تخصصی و همایش های علمی مرتبط با جشنواره های فیلم، عکس، کتاب و... "رشد" در دارالفنون، نمایش فیلم ها و پویانمایی های منتخب در اردوهای دانش آموزی دارالفنون از دیگر زمینه های همکاری دفتر انتشارات و فناوری آموزشی با مدرسه تاریخی دارالفنون خواهد بود.

مسعود فیاضی، مدیر کل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و همکارانشان ضمن بازدی از بنای تاریخی دارالفنون، جانمایی تشکیل نمایشگاه سیر پیشرفت فناوری های آموزشی در مدارس را بررسی کردند

نظر شما